10-17.10.2021
Suma Fitness Alfafar
Schedule subject to change for the Tau Cerámica Alfafar Challenger 2021
15:00h
Round 1
CLUB
Daniel Muñoz Romero
Domingo Villegas Ropero
VS
Javier Puerto Elvira
Jorge Ferre Sainz
Round 1
CLUB
Jose Maria Garcia Sanchez-Castilla
Eneko Arija Ochoa De Alda
VS
Adrian Mendez Vives
Georgi Nikolov
Round 1
CLUB
Albert Trillas García
Sael Martinez Quintero
VS
Pablo Diaz Del Guante Valentin Fernández
Adrián Martínez Galindo
Round 1
CLUB
Luis Alfonso Chacón Gilo
Jorge Martinez Sanchez
VS
Belar Vera Lopez
Raul Jerez Miranda
Round 1
CLUB
Xavi Rodríguez Vila
Joaquin Mazzeo Rubi
VS
Guillem Figuerola Santiago
Pablo Burdeos Larruy
16:00h
Round 1
CLUB
Javier Mesa Arenas
Jorge De La Fuente De La Fuente
VS
Alejandro Moya Rodríguez
Juan Herrero Fernández
Round 1
CLUB
Jorge Anglés Ponce
Douglas Rutgersson
VS
Ruben Rosende Molina
Cristobal Ramírez Gea Ramírez Gea
Round 1
CLUB
Pol Espinal Rey
Sergio Puertolas Robles
VS
Rodrigo Coello Manso
Alex Caton Calvo
Round 1
CLUB
Pedro Díaz Torregrosa
Luis Hernández Quesada
VS
Alejandro Navas Balaguer
Joaquin Terceros
Round 1
CLUB
Pablo Valín Fernández
Daniel Blanco Dopazo
VS
Joaquim Florensa Hernandez
Gabriel Espelleta Font
17:00h
Round 1
CLUB
Izan Marin Pachon
Raul Peralta Corredor
VS
Antonio Varo Ramos
Jose Roman Martinez Sanchis
Round 1
CLUB
Roberto Belmont Pastor
Sergio Esteban Barroso
VS
Alejandro Gil Muñoz
Patricio Pérez De Guzmán De León
Round 1
CLUB
Pol Ferreres García
Ricard Manchón Zugasti
VS
Asier Maqueda Laboret
Eduardo Nieto De Orduña
Round 1
CLUB
Jose Pedro Montalban Martin
Diego Pascual Simon Tomas
VS
Sergio Gonzalez Martínez
Martín Araújo De Lizarza De Lizarza
Round 1
CLUB
Jorge Hernán Tupayachi Llanos
Guillermo Closa Puncernau
VS
Miguel Morales Domenech
Iván Arrondo Pérez
18:00h
Round 1
CLUB
Iñigo Jofre Manzanares
Ignacio Sager Nagel
VS
Alberto Garcia Jimenez
David Leal Martínez
Round 1
CLUB
Enzo Jensen Sirvent
David Gala Sanchez
VS
Aimar Goñi Lacabe
Alvaro Sola Alba
Round 1
CLUB
Víctor Cava Canals
David Alejandro Serna González
VS
Alexander Méndez-Vigo Chillida
Christopher Aguilar Carrillo
Round 1
CLUB
Andrés Lancha Fernández
Marcos González Blanco
VS
Óscar Guiral Mallart
Samuel Alós Boal
Round 1
CLUB
Pedro García-Consuegra Gutiérrez
Adrian Garcia Valverde
VS
Alex Casas Solsona
Pol Alsina Escala
19:00h
Round 1
CLUB
Guillermo Collado Losada
Marcos Jimenez Escobar
VS
Arnau Riba Corbella
Daniel Ollé Hurtado
Round 1
CLUB
Nicolo Cotto
José Manuel Ortiz Llerena
VS
Álvaro Pérez Gas
Daniel Lopez Gutierrez
Round 1
CLUB
Javier Navarro Pérez
Alejandro Jimenez Juanas
VS
Miguel Briega Ramos
David Clavero Ruiz
Round 1
CLUB
Franco Ceretani Hegi
Alvaro Montiel Caruso
VS
Ignacio Álvarez De Mon Rezola
Leonardo Damian Torigino Buscio
9:30h
Round 2
CLUB
Mario Ortega Ripoll
Gonzalo Pérez Arbona
VS
Javier Puerto Elvira
Jorge Ferre Sainz
Round 2
CLUB
Jose Maria Garcia Sanchez-Castilla
Eneko Arija Ochoa De Alda
VS
Pablo Diaz Del Guante Valentin Fernández
Adrián Martínez Galindo
Round 2
CLUB
Luis Alfonso Chacón Gilo
Jorge Martinez Sanchez
VS
Guillem Figuerola Santiago
Pablo Burdeos Larruy
Round 2
CLUB
Alejandro Moya Rodríguez
Juan Herrero Fernández
VS
Igor Amondarain González
Victor Tur Checa
10:30h
Round 2
CLUB
Miguel Melero Bernal
Daniel Bressel Ambrossi
VS
Jorge Anglés Ponce
Douglas Rutgersson
Round 2
CLUB
Pol Espinal Rey
Sergio Puertolas Robles
VS
Pedro Díaz Torregrosa
Luis Hernández Quesada
Round 2
CLUB
Joaquim Florensa Hernandez
Gabriel Espelleta Font
VS
Antonio Varo Ramos
Jose Roman Martinez Sanchis
Round 2
CLUB
Alejandro Gil Muñoz
Patricio Pérez De Guzmán De León
VS
Daniele Cattaneo
Lorenzo Lorenzo Di Giovanni
11:30h
Round 2
CLUB
Valentino Acosta Kremnitzer
Exequiel Mouriño Proasi
VS
Asier Maqueda Laboret
Eduardo Nieto De Orduña
Round 2
CLUB
Sergio Gonzalez Martínez
Martín Araújo De Lizarza De Lizarza
VS
Miguel Morales Domenech
Iván Arrondo Pérez
Round 2
CLUB
Iñigo Jofre Manzanares
Ignacio Sager Nagel
VS
Enzo Jensen Sirvent
David Gala Sanchez
Round 2
CLUB
Víctor Cava Canals
David Alejandro Serna González
VS
Alejandro Urzola Abad
Pablo Cuesta Gómez
12:30h
Round 2
CLUB
Álvaro García Gallego
Mario Cerezo Casado
VS
Óscar Guiral Mallart
Samuel Alós Boal
Round 2
CLUB
Alex Casas Solsona
Pol Alsina Escala
VS
Guillermo Collado Losada
Marcos Jimenez Escobar
Round 2
CLUB
Nicolo Cotto
José Manuel Ortiz Llerena
VS
Miguel Briega Ramos
David Clavero Ruiz
Round 2
CLUB
Franco Ceretani Hegi
Alvaro Montiel Caruso
VS
Pablo Deltell Juan
Oscar Vazquez Fernandez
18:00h
Round 3
CLUB
Mario Ortega Ripoll
Gonzalo Pérez Arbona
VS
Jose Maria Garcia Sanchez-Castilla
Eneko Arija Ochoa De Alda
Round 3
CLUB
Luis Alfonso Chacón Gilo
Jorge Martinez Sanchez
VS
Igor Amondarain González
Victor Tur Checa
Round 3
CLUB
Miguel Melero Bernal
Daniel Bressel Ambrossi
VS
Pol Espinal Rey
Sergio Puertolas Robles
Round 3
CLUB
Antonio Varo Ramos
Jose Roman Martinez Sanchis
VS
Daniele Cattaneo
Lorenzo Lorenzo Di Giovanni
19:00h
Round 3
CLUB
Valentino Acosta Kremnitzer
Exequiel Mouriño Proasi
VS
Miguel Morales Domenech
Iván Arrondo Pérez
Round 3
CLUB
Enzo Jensen Sirvent
David Gala Sanchez
VS
Víctor Cava Canals
David Alejandro Serna González
Round 3
CLUB
Álvaro García Gallego
Mario Cerezo Casado
VS
Guillermo Collado Losada
Marcos Jimenez Escobar
Round 3
CLUB
Miguel Briega Ramos
David Clavero Ruiz
VS
Franco Ceretani Hegi
Alvaro Montiel Caruso
16:00h
Round 1
CLUB
Nuria Molina Sánchez
Clara Miret Llorach
VS
Lydia Silvan Ramiro
Miriam Sanchez Pastor
Round 1
CLUB
Carla Pozuelo Salamanca
Ana Cristina Sánchez Pérez
VS
Candela Lucendo Millan
Alba Gallardo Salvadó
Round 1
CLUB
Aitana Manzanares Oton
Lucia Peralta Exposito
VS
Carla Carretero Moraleda
Lidón Gallego Bagán
Round 1
CLUB
Natalia Molinilla Paniagua
Diana Toledo Jovani
VS
Águeda Pérez Ortiz
Amanda Lopez Moral
17:00h
Round 1
CLUB
Francesca Ligotti
Maaike Betz
VS
Natalia Sanz Garcia
Noelia Márquez Rite
Round 1
CLUB
Judit Gallén Arimont
Carmen Villar González
VS
Marta Gonzalez Niño
Ainhoa Sánchez Vigueras
Round 1
CLUB
Bruna Albuquerque Melo
Rocio Cardo Rodriguez
VS
Ainhoa Gomez Aleman
Lorena Cossio Capilla
Round 1
CLUB
Laura Apaolaza Cimadevilla
Lucia Micaela Fernandez Lopez
VS
Julia Adrados Buades
Alba Adrados
11:30h
Round 2
CLUB
Aroa Segura Alcover
Andrea Pérez Selles
VS
Lydia Silvan Ramiro
Miriam Sanchez Pastor
Round 2
CLUB
Carla Pozuelo Salamanca
Ana Cristina Sánchez Pérez
VS
Claudia Del Coso Iglesias
Neus Garau Sastre
Round 2
CLUB
Patricia Araus Lopez Araus Lopez
Laia Alvarez Maestre
VS
Aitana Manzanares Oton
Lucia Peralta Exposito
Round 2
CLUB
Águeda Pérez Ortiz
Amanda Lopez Moral
VS
Laia Rodriguez Abajo
Alexandra Torralba Ladunca
12:30h
Round 2
CLUB
Paula Besteiro Trapero
Ruth Gonzalez Martinez
VS
Natalia Sanz Garcia
Noelia Márquez Rite
Round 2
CLUB
Marta Gonzalez Niño
Ainhoa Sánchez Vigueras
VS
Aida González Vila
Alicia Alegre Masnou
Round 2
CLUB
Laura Gomez Pando
Maria Portillo Perez
VS
Ainhoa Gomez Aleman
Lorena Cossio Capilla
Round 2
CLUB
Laura Apaolaza Cimadevilla
Lucia Micaela Fernandez Lopez
VS
Camila Ramme Coellar
María Vera Mencías
10:30h
Round 1
CLUB
Federico Mouriño Proasi
Jesús Ruíz Bohorquez
VS
Enzo Jensen Sirvent
David Gala Sanchez
Round 1
CLUB
Miguel Morales Domenech
Iván Arrondo Pérez
VS
Daniele Cattaneo
Lorenzo Lorenzo Di Giovanni
Round 1
CLUB
Pol Espinal Rey
Sergio Puertolas Robles
VS
Guillermo Collado Losada
Marcos Jimenez Escobar
Round 1
CLUB
Pepe Aliaga Cruz
Pol Hernández Álvarez
VS
Franco Ceretani Hegi
Alvaro Montiel Caruso
9:30h
Round 1
CLUB
Manuel Prado Prego
Adrián Corona Roldán
VS
Juan Carlos Diaz Martin
Pablo Acevedo Iturribarria
Round 1
CLUB
Jose Maria Garcia Sanchez-Castilla
Eneko Arija Ochoa De Alda
VS
Matías Nicoletti
Adrián Rodríguez Rodríguez-Manzaneque
Round 1
CLUB
Pablo Castillo Valverde
Carlos Martí Vaño
VS
Pablo González Neria
Mario Huete Hernández
Round 1
CLUB
Igor Amondarain González
Victor Tur Checa
VS
Pablo Cardona Huerta
Alonso Rodríguez Martínez
17:00h
Round 2
CLUB
Miguel González García
Diego Gil Batista
VS
Federico Mouriño Proasi
Jesús Ruíz Bohorquez
Round 2
CLUB
Jose Jimenez Casas
José María Mouliaa López
VS
Daniele Cattaneo
Lorenzo Lorenzo Di Giovanni
Round 2
CLUB
Guillermo Collado Losada
Marcos Jimenez Escobar
VS
Cándido Jorge Alfaro
Adriá Mercadal Berenguer
Round 2
CLUB
Borja Yribarren Abecia
Jaime Fermosell Delgado
VS
Pepe Aliaga Cruz
Pol Hernández Álvarez
16:00h
Round 2
CLUB
Manuel Prado Prego
Adrián Corona Roldán
VS
Martín Ariel Andornino
Daniel Windahl
Round 2
CLUB
Boris Castro García
Ignacio Vilariño Gestoso
VS
Matías Nicoletti
Adrián Rodríguez Rodríguez-Manzaneque
Round 2
CLUB
Pablo Castillo Valverde
Carlos Martí Vaño
VS
Pablo García Rodrigo
Jairo Jose Bautista Ortiz
Round 2
CLUB
Pablo Cardona Huerta
Alonso Rodríguez Martínez
VS
Ignacio Piotto Albornoz
Nicolás Suescun
18:00h
Round 1
CLUB
Agustina Ceretani Hegi
Ana Varo Ramos
VS
Aroa Segura Alcover
Andrea Pérez Selles
Round 1
CLUB
Marta Barrera De La Fuente
Valeria Atencia Basilio
VS
Aitana Manzanares Oton
Lucia Peralta Exposito
Round 1
CLUB
Águeda Pérez Ortiz
Amanda Lopez Moral
VS
Noemí Aguilar Carrillo
Alejandra Alonso De Villa
Round 1
CLUB
Rocio Albarran Villalon
Pilar Albarran Villalon
VS
Carla Pozuelo Salamanca
Ana Cristina Sánchez Pérez
19:00h
Round 1
CLUB
Laura Apaolaza Cimadevilla
Lucia Micaela Fernandez Lopez
VS
Priscila Rodriguez Garcia
Eunice Maria Rodriguez Garcia
Round 1
CLUB
Marta Gonzalez Niño
Ainhoa Sánchez Vigueras
VS
Carolina Petrelli Schiavini
Marta Pérez Arias
Round 1
CLUB
Lucia Garcia Trella
Beatriz Sánchez García
VS
Ainhoa Gomez Aleman
Lorena Cossio Capilla
Round 1
CLUB
Natalia Sanz Garcia
Noelia Márquez Rite
VS
Melisa Chico Echandia
Cristina González Moro
9:30h
Round 3
CLUB
Miguel González García
Diego Gil Batista
VS
Martín Ariel Andornino
Daniel Windahl
Round 3
CLUB
Boris Castro García
Ignacio Vilariño Gestoso
VS
Pablo García Rodrigo
Jairo Jose Bautista Ortiz
Round 3
CLUB
Jose Jimenez Casas
José María Mouliaa López
VS
Guillermo Collado Losada
Marcos Jimenez Escobar
Round 3
CLUB
Borja Yribarren Abecia
Jaime Fermosell Delgado
VS
Pablo Cardona Huerta
Alonso Rodríguez Martínez
10:30h
Round 2
CLUB
Agustina Ceretani Hegi
Ana Varo Ramos
VS
Priscila Rodriguez Garcia
Eunice Maria Rodriguez Garcia
Round 2
CLUB
Marta Barrera De La Fuente
Valeria Atencia Basilio
VS
Águeda Pérez Ortiz
Amanda Lopez Moral
Round 2
CLUB
Rocio Albarran Villalon
Pilar Albarran Villalon
VS
Carolina Petrelli Schiavini
Marta Pérez Arias
Round 2
CLUB
Ainhoa Gomez Aleman
Lorena Cossio Capilla
VS
Melisa Chico Echandia
Cristina González Moro
16:00h
Round 1
CLUB
Ricardo Martínez Sánchez
Francisco Gomes
VS
Pablo García Rodrigo
Jairo Jose Bautista Ortiz
Round 1
CLUB
Borja Yribarren Abecia
Jaime Fermosell Delgado
VS
Pedro Vera Castillo
Jaime Menéndez Gil
Round 1
CLUB
José David Sánchez Serrano
Javier Valdés González
VS
Antonio Fernández Cano
José Antonio García Diestro
Round 1
CLUB
Jose Jimenez Casas
José María Mouliaa López
VS
Pablo Cardona Huerta
Alonso Rodríguez Martínez
Round 1
CLUB
Gonzalo Rubio Pérez
Iván Ramírez Del Campo
VS
Salvador Oria Ortega
Ernesto Moreno Carrasco
Round 1
CLUB
Martín Ariel Andornino
Daniel Windahl
VS
Fran Ramírez Navas
Víctor Manuel Mena Gil
15:00h
Round 1
CLUB
Miguel Semmler Arranz
Sergio Alba Sánchez
VS
Lucas Bergamini
Alejandro Arroyo Albert
Round 1
CLUB
Denis Tomas Perino
Christian Fuster Simarro
VS
Boris Castro García
Ignacio Vilariño Gestoso
Round 1
CLUB
Javier Martínez Vázquez
Íñigo Zaratiegui Pedrosa
VS
Teodoro Víctor Zapata Pizarro
Adrián Ronco López
Round 1
CLUB
Juan Cruz Belluati López
Mohammed Abdulla
VS
Miguel Ángel Solbes Llorens
Aitor García Bassas
Round 1
CLUB
Miguel González García
Diego Gil Batista
VS
Francisco Javier Leal Perez
José Rico Dasi
Round 1
CLUB
Jaime Muñoz Enrile
Arnau Ayats Delgado
VS
José Solano Marmolejo
Juanlu Esbri Gonzalez
18:00h
Round 1
CLUB
Rebeca Lopez Lopez
Marta Arellano Navarro
VS
Patrícia Ribeiro
Catarina Castro Vilela
Round 1
CLUB
Carlotta Casali Vannicelli
Sandra Hernández Camacho
VS
Melisa Chico Echandia
Cristina González Moro
Round 1
CLUB
Ksenia Sharifova
Martina Fassio Goyeneche
VS
Ariadna Cañellas Rodero
Léa Godallier
Round 1
CLUB
Ana Fernández De Ossó Fuentes
Cecilia Reiter
VS
Rocio Albarran Villalon
Pilar Albarran Villalon
Round 1
CLUB
Agustina Ceretani Hegi
Ana Varo Ramos
VS
Anna Cortiles Tapias
Mónica Gómez Rivas
Round 1
CLUB
Iris Donate Murcia
Cristina Musial Navarro
VS
Marta Barrera De La Fuente
Valeria Atencia Basilio
17:00h
Round 1
CLUB
Nelida Beatriz Brito Azcona
Amanda Girdo
VS
Manuela Schuck Silva
Marta Caparrós Maldonado
Round 1
CLUB
Patricia Martínez Fortún
Claudia Fernández Sanchez
VS
Laia Bonilla Torres
Marina Pinacho Sánchez
Round 1
CLUB
Letizia Maria Manquillo Alarza
Andreína De Los Santos Sarasúa
VS
Nuria Rodríguez Camacho
Claudia Jensen Sirvent
Round 1
CLUB
Arantxa Soriano Pérez
Ángela Caro Cantín
VS
Lorena Alonso De Lera
Jimena Velasco Postiguillo
Round 1
CLUB
Nerea Derbis
Margarida Fernandes
VS
Julia Polo Bautista
Alicia Blanco Rojo
Round 1
CLUB
Sofía Saiz Vallejo
Marina Martínez Lobo
VS
Ainhoa Rico Martín
Maria Castañera Hernandez
Thursday P.O.2º AFTERNOON
Round 2
PISTA CENTRAL
Jerónimo González Luque
Javier Rico Dasi
VS
Pablo García Rodrigo
Jairo Jose Bautista Ortiz
10:30h
Round 2
CLUB
Borja Yribarren Abecia
Jaime Fermosell Delgado
VS
José David Sánchez Serrano
Javier Valdés González
Thursday P.O.2º MORNING
Round 2
CLUB
Miguel Semmler Arranz
Sergio Alba Sánchez
VS
Boris Castro García
Ignacio Vilariño Gestoso
Round 2
PISTA CENTRAL
Jesús Moya Sos
Francisco Manuel Gil Morales
VS
Jose Jimenez Casas
José María Mouliaa López
Thursday P.O.3º AFTERNOON
Round 2
PISTA CENTRAL
Javier Martínez Vázquez
Íñigo Zaratiegui Pedrosa
VS
Javier González Barahona
Jorge Nieto Ruiz
9:30h
Round 2
PISTA CENTRAL
Miguel Ángel Solbes Llorens
Aitor García Bassas
VS
Francisco Javier Leal Perez
José Rico Dasi
Thursday P.O.3º MORNING
Round 2
PISTA CENTRAL
Gonzalo Rubio Pérez
Iván Ramírez Del Campo
VS
Martín Ariel Andornino
Daniel Windahl
15:30h
Round 2
PISTA CENTRAL
José Solano Marmolejo
Juanlu Esbri Gonzalez
VS
Lucas De Oliveira Campagnolo
Javier Garrido Gómez
17:00h
Round 2
CLUB
Carolina Navarro Björk
Elisabet Amatriaín Armas
VS
Patrícia Ribeiro
Catarina Castro Vilela
Round 2
CLUB
Carlotta Casali Vannicelli
Sandra Hernández Camacho
VS
Ariadna Cañellas Rodero
Léa Godallier
Round 2
CLUB
Ana Fernández De Ossó Fuentes
Cecilia Reiter
VS
Anna Cortiles Tapias
Mónica Gómez Rivas
Round 2
CLUB
Manuela Schuck Silva
Marta Caparrós Maldonado
VS
Carla Mesa Salazar
María Del Carmen Villalba Sánchez
16:00h
Round 2
CLUB
Jessica Castelló López
Alix Collombon
VS
Marta Barrera De La Fuente
Valeria Atencia Basilio
Round 2
CLUB
Patricia Martínez Fortún
Claudia Fernández Sanchez
VS
Nuria Rodríguez Camacho
Claudia Jensen Sirvent
Round 2
CLUB
Lorena Alonso De Lera
Jimena Velasco Postiguillo
VS
Julia Polo Bautista
Alicia Blanco Rojo
Round 2
CLUB
Sofía Saiz Vallejo
Marina Martínez Lobo
VS
Marta Talaván Ruiz
Lorena Rufo Ortiz
Friday P.O.2º AFTERNOON
Round 3
PISTA CENTRAL
Pablo García Rodrigo
Jairo Jose Bautista Ortiz
VS
José David Sánchez Serrano
Javier Valdés González
Friday P.O.3º AFTERNOON
Round 3
PISTA CENTRAL
Miguel Semmler Arranz
Sergio Alba Sánchez
VS
Javier González Barahona
Jorge Nieto Ruiz
15:00h
Round 3
PISTA CENTRAL
Jesús Moya Sos
Francisco Manuel Gil Morales
VS
Francisco Javier Leal Perez
José Rico Dasi
Friday P.O.2º MORNING
Round 3
PISTA CENTRAL
Gonzalo Rubio Pérez
Iván Ramírez Del Campo
VS
José Solano Marmolejo
Juanlu Esbri Gonzalez
Round 3
CLUB
Ana Fernández De Ossó Fuentes
Cecilia Reiter
VS
Carla Mesa Salazar
María Del Carmen Villalba Sánchez
13:00h
Round 3
PISTA CENTRAL
Carolina Navarro Björk
Elisabet Amatriaín Armas
VS
Ariadna Cañellas Rodero
Léa Godallier
10:30h
Round 3
CLUB
Jessica Castelló López
Alix Collombon
VS
Nuria Rodríguez Camacho
Claudia Jensen Sirvent
10:00h
Round 3
PISTA CENTRAL
Lorena Alonso De Lera
Jimena Velasco Postiguillo
VS
Marta Talaván Ruiz
Lorena Rufo Ortiz
Saturday P.O.2º AFTERNOON
Round 4
PISTA CENTRAL
José David Sánchez Serrano
Javier Valdés González
VS
Javier González Barahona
Jorge Nieto Ruiz
Saturday P.O.2º MORNING
Round 4
PISTA CENTRAL
Jesús Moya Sos
Francisco Manuel Gil Morales
VS
Gonzalo Rubio Pérez
Iván Ramírez Del Campo
16:30h
Round 4
PISTA CENTRAL
Carolina Navarro Björk
Elisabet Amatriaín Armas
VS
Carla Mesa Salazar
María Del Carmen Villalba Sánchez
10:30h
Round 4
PISTA CENTRAL
Jessica Castelló López
Alix Collombon
VS
Marta Talaván Ruiz
Lorena Rufo Ortiz
Sunday P.O.2º MORNING
Round 5
PISTA CENTRAL
Javier González Barahona
Jorge Nieto Ruiz
VS
Gonzalo Rubio Pérez
Iván Ramírez Del Campo
10:30h
Round 5
PISTA CENTRAL
Carolina Navarro Björk
Elisabet Amatriaín Armas
VS
Jessica Castelló López
Alix Collombon