24-01.0405.2022
Pabellón Universitario de Albacete
Schedule subject to change for the Tau Cerámica Albacete Challenger 2022
16:00h
Round 1
CLUB
Igor Amondarain González
Pablo Cuesta Gómez
VS
Ivan García Aceituno
Gonzalo Pérez Arbona
Round 1
CLUB
Asier Maqueda Laboret
Alejandro Jimenez Juanas
VS
Marcos Cordoba Lugo
Juan Figueroa Ayala
Round 1
CLUB
Thomas Leygue
Ignacio Sager Nagel
VS
David Fernández Fernandez
Carlos Martí Vaño
Round 1
CLUB
Jesús Ruíz Bohorquez
Adriá Mercadal Berenguer
VS
Belar Vera Lopez
Sergi Nogueras Lorenzo
Round 1
CLUB
David Leal Martínez
Luis Pozo Carballo
VS
Marcos Jimenez Escobar
Luis Hernández Quesada
Round 1
CLUB
Mario Ortega Ripoll
Matías Nicoletti
VS
Fernando Zambrano Sánchez
Juan Ignacio González Jiménez
17:00h
Round 1
CLUB
David Antolín Solla
Antonio González Vázquez-Monjardín
VS
Pol Espinal Rey
Sergio Puertolas Robles
Round 1
CLUB
Pedro García-Consuegra Gutiérrez
Alexander Méndez-Vigo Chillida
VS
Alejandro Tasa Van Beek
Christian Medina Murphy
Round 1
CLUB
Rodrigo Coello Manso
Adrián Rodríguez Rodríguez-Manzaneque
VS
Juan Carlos Diaz Martin
Manuel Prado Prego
Round 1
CLUB
Pablo Cardona Huerta
Emilio Sanchez Chamero
VS
Alejandro Urzola Abad
Carlos Valero Perez Marco
Round 1
CLUB
Roberto Belmont Pastor
Hugo García Martínez
VS
Javier Navarro Pérez
Fernando Cebrian Groba
Round 1
CLUB
Pablo Deltell Juan
Miguel Morales Domenech
VS
Jorge Burgos Luca De Tena
Jose Maria Garcia Sanchez-Castilla
18:00h
Round 1
CLUB
Exequiel Mouriño Proasi
Francisco Jurado Sosa
VS
Karlos Rodríguez Vidal
Alejandro Jerez Carnero
Round 1
CLUB
Guillermo Collado Losada
Carl Knutsson
VS
José Manuel Ortiz Llerena
Francisco Alameda Robles
Round 1
CLUB
Pedro Alonso
Alejandro Navas Balaguer
VS
Daniel Bressel Ambrossi
Pedro Araújo
Round 1
CLUB
Pepe Aliaga Cruz
Francisco Guerrero Cordero
VS
Javier Puerto Elvira
Luis Alfonso Chacón Gilo
Round 1
CLUB
José Carlos Bernal Rodríguez
Domingo Villegas Ropero
VS
Santiago Corrales Diz
Hugo Pérez Fernández
Round 1
CLUB
Adrián Corona Roldán
Iván Arrondo Pérez
VS
Oscar Vazquez Fernandez
Christian Ramos Abad
19:00h
Round 1
CLUB
Álvaro García Gallego
Jose Roman Martinez Sanchis
VS
Miguel Melero Bernal
Bastien Blanque
Round 1
CLUB
Pablo Pastor Landáburu
Iker Gala Sánchez
VS
Sergi Guimet Bigas
Marc Pou Serra
Round 1
CLUB
Adrián Martínez Galindo
Elias Pérez Valiente
VS
Javier Rodríguez Márquez
Adrián Marqués Berdonce
Round 1
CLUB
Daniel Santigosa Sastre
David Gala Sanchez
VS
Juan Carlos Gama Gonzalez
Felipe Alvarez De Los Corrales Alvarez De Los Corrales Lora-Villar
Round 1
CLUB
Alberto Garcia Jimenez
Javier Rodríguez Martínez
VS
Alejandro Moya Rodríguez
Carlos Velo Mora
Round 1
CLUB
Jorge Anglés Ponce
Douglas Rutgersson
VS
Raul Peralta Corredor
Diego Pascual Simon Tomas
9:00h
Round 2
CLUB
Alonso Rodríguez Martínez
Borja Yribarren Abecia
VS
Igor Amondarain González
Pablo Cuesta Gómez
Round 2
CLUB
Marcos Cordoba Lugo
Juan Figueroa Ayala
VS
Thomas Leygue
Ignacio Sager Nagel
Round 2
CLUB
Belar Vera Lopez
Sergi Nogueras Lorenzo
VS
David Leal Martínez
Luis Pozo Carballo
Round 2
CLUB
Mario Ortega Ripoll
Matías Nicoletti
VS
Boris Castro García
Pol Hernández Álvarez
10:00h
Round 2
CLUB
Afonso Fazendeiro
Pablo Castillo Valverde
VS
Pol Espinal Rey
Sergio Puertolas Robles
Round 2
CLUB
Alejandro Tasa Van Beek
Christian Medina Murphy
VS
Rodrigo Coello Manso
Adrián Rodríguez Rodríguez-Manzaneque
Round 2
CLUB
Pablo Cardona Huerta
Emilio Sanchez Chamero
VS
Javier Navarro Pérez
Fernando Cebrian Groba
Round 2
CLUB
Jorge Burgos Luca De Tena
Jose Maria Garcia Sanchez-Castilla
VS
Iñigo Jofre Manzanares
Aday Santana Ferrero
11:00h
Round 2
CLUB
Jaime Menéndez Gil
Adrián Ronco López
VS
Exequiel Mouriño Proasi
Francisco Jurado Sosa
Round 2
CLUB
Guillermo Collado Losada
Carl Knutsson
VS
Daniel Bressel Ambrossi
Pedro Araújo
Round 2
CLUB
Pepe Aliaga Cruz
Francisco Guerrero Cordero
VS
José Carlos Bernal Rodríguez
Domingo Villegas Ropero
Round 2
CLUB
Oscar Vazquez Fernandez
Christian Ramos Abad
VS
Francisco Gomes
Pedro Graça
12:00h
Round 2
CLUB
Rubén Rivera Serra
Guillermo Closa Puncernau
VS
Álvaro García Gallego
Jose Roman Martinez Sanchis
Round 2
CLUB
Sergi Guimet Bigas
Marc Pou Serra
VS
Javier Rodríguez Márquez
Adrián Marqués Berdonce
Round 2
CLUB
Daniel Santigosa Sastre
David Gala Sanchez
VS
Alberto Garcia Jimenez
Javier Rodríguez Martínez
Round 2
CLUB
Jorge Anglés Ponce
Douglas Rutgersson
VS
Pedro Meléndez Amaya
Cristobal García Blanco
18:30h
Round 3
CLUB
Alonso Rodríguez Martínez
Borja Yribarren Abecia
VS
Thomas Leygue
Ignacio Sager Nagel
Round 3
CLUB
David Leal Martínez
Luis Pozo Carballo
VS
Boris Castro García
Pol Hernández Álvarez
Round 3
CLUB
Afonso Fazendeiro
Pablo Castillo Valverde
VS
Rodrigo Coello Manso
Adrián Rodríguez Rodríguez-Manzaneque
Round 3
CLUB
Pablo Cardona Huerta
Emilio Sanchez Chamero
VS
Iñigo Jofre Manzanares
Aday Santana Ferrero
19:30h
Round 3
CLUB
Jaime Menéndez Gil
Adrián Ronco López
VS
Daniel Bressel Ambrossi
Pedro Araújo
Round 3
CLUB
Pepe Aliaga Cruz
Francisco Guerrero Cordero
VS
Oscar Vazquez Fernandez
Christian Ramos Abad
Round 3
CLUB
Rubén Rivera Serra
Guillermo Closa Puncernau
VS
Javier Rodríguez Márquez
Adrián Marqués Berdonce
Round 3
CLUB
Daniel Santigosa Sastre
David Gala Sanchez
VS
Pedro Meléndez Amaya
Cristobal García Blanco
15:30h
Round 1
CLUB
Priscila Rodriguez Garcia
Eunice Maria Rodriguez Garcia
VS
Iris Donate Murcia
Estela Francés Fernández
Round 1
CLUB
Ana Varo Ramos
Catarina Castro Vilela
VS
Pilar Albarran Villalon
Ruth Gonzalez Martinez
Round 1
CLUB
Lucia Peralta Exposito
Lucía Muñoz Esteban
VS
Sandra Hernández Camacho
Gemma Negre Sánchez
Round 1
CLUB
Alejandra Alonso De Villa
Marta Borrero Fernández De La Puente
VS
Amanda Lopez Moral
Valeria Atencia Basilio
16:30h
Round 1
CLUB
Agustina Ceretani Hegi
Laura Gomez Pando
VS
Ana María Cabrejas Ruiz
Carla Serrano González
Round 1
CLUB
Maria Castañera Hernandez
Carla Castillo Velarde
VS
Maaike Betz
Águeda Pérez Ortiz
Round 1
CLUB
Laia Carratala Montolio
Marta Pérez Arias
VS
Manuela Isabel Alaga Drosdov
Lucia Garcia Trella
Round 1
CLUB
Laia Rodriguez Abajo
Mireia Herrada Ruiz
VS
Abigail Micaela Zabala
Macarena Abigail Prieto
17:30h
Round 1
CLUB
Noemí Aguilar Carrillo
Marta Arellano Navarro
VS
Letizia Maria Manquillo Alarza
Patrícia Ribeiro
Round 1
CLUB
Alba Pérez Momha
Lorena Vano
VS
Ana Domínguez Gracia
Rebeca Lopez Lopez
Round 1
CLUB
Melisa Chico Echandia
Aitana Perez Encinas
VS
Claudia Del Coso Iglesias
Lorena Cossio Capilla
Round 1
CLUB
Ksenia Sharifova
Raquel Segura Aguilar
VS
Carolina Petrelli Schiavini
Emily Stellato
12:00h
Round 2
CLUB
Nelida Beatriz Brito Azcona
Amanda Girdo
VS
Priscila Rodriguez Garcia
Eunice Maria Rodriguez Garcia
Round 2
CLUB
Ana Varo Ramos
Catarina Castro Vilela
VS
Sandra Hernández Camacho
Gemma Negre Sánchez
Round 2
CLUB
Alejandra Alonso De Villa
Marta Borrero Fernández De La Puente
VS
Ana María Cabrejas Ruiz
Carla Serrano González
Round 2
CLUB
Maria Castañera Hernandez
Carla Castillo Velarde
VS
Valentina Tommasi
Martina Fassio Goyeneche
13:00h
Round 2
CLUB
Lucía Pérez Parra
Giorgia Marchetti
VS
Manuela Isabel Alaga Drosdov
Lucia Garcia Trella
Round 2
CLUB
Laia Rodriguez Abajo
Mireia Herrada Ruiz
VS
Letizia Maria Manquillo Alarza
Patrícia Ribeiro
Round 2
CLUB
Ana Domínguez Gracia
Rebeca Lopez Lopez
VS
Claudia Del Coso Iglesias
Lorena Cossio Capilla
Round 2
CLUB
Ksenia Sharifova
Raquel Segura Aguilar
VS
Mónica Gómez Rivas
Marina Pinacho Sánchez
11:00h
Round 1
CLUB
Álvaro Meléndez Amaya
Facundo Domínguez
VS
Javier Rodríguez Márquez
Adrián Marqués Berdonce
Round 1
CLUB
Pepe Aliaga Cruz
Francisco Guerrero Cordero
VS
Boris Castro García
Pol Hernández Álvarez
Round 1
CLUB
Jaime Menéndez Gil
Adrián Ronco López
VS
Miguel Benítez Lara
José Luis González Rodríguez
Round 1
CLUB
Daniel Santigosa Sastre
David Gala Sanchez
VS
Alonso Rodríguez Martínez
Borja Yribarren Abecia
10:00h
Round 1
CLUB
Diego Gil Batista
Cándido Jorge Alfaro
VS
Ignacio Piotto Albornoz
Nicolás Suescun
Round 1
CLUB
Jairo Jose Bautista Ortiz
Pablo García Rodrigo
VS
Afonso Fazendeiro
Pablo Castillo Valverde
Round 1
CLUB
Pedro Vera Castillo
Aitor García Bassas
VS
Pablo Cardona Huerta
Emilio Sanchez Chamero
Round 1
CLUB
Federico Mouriño Proasi
José María Mouliaa López
VS
Jose Jimenez Casas
Mario Huete Hernández
17:00h
Round 2
CLUB
Ignacio Vilariño Gestoso
Adrián Blanco Antelo
VS
Álvaro Meléndez Amaya
Facundo Domínguez
Round 2
CLUB
Miguel González García
Fran Ramírez Navas
VS
Pepe Aliaga Cruz
Francisco Guerrero Cordero
Round 2
CLUB
Miguel Ángel Solbes Llorens
Ernesto Moreno Carrasco
VS
Miguel Benítez Lara
José Luis González Rodríguez
Round 2
CLUB
Víctor Manuel Mena Gil
Enrique Goenaga Garcia
VS
Alonso Rodríguez Martínez
Borja Yribarren Abecia
16:00h
Round 2
CLUB
Diego Gil Batista
Cándido Jorge Alfaro
VS
Jaime Fermosell Delgado
José Solano Marmolejo
Round 2
CLUB
Jairo Jose Bautista Ortiz
Pablo García Rodrigo
VS
Jaime Muñoz Enrile
Arnau Ayats Delgado
Round 2
CLUB
Pedro Vera Castillo
Aitor García Bassas
VS
Daniel Windahl
Cristian Germán Gutiérrez
Round 2
CLUB
Federico Mouriño Proasi
José María Mouliaa López
VS
Marc Quílez Palleja
Toni Bueno Gómez
19:00h
Round 1
CLUB
Manuela Schuck Silva
Chiara Pappacena
VS
Lucía Pérez Parra
Giorgia Marchetti
Round 1
CLUB
Alba Galán Romo
Alicia Alegre Masnou
VS
Ana Domínguez Gracia
Rebeca Lopez Lopez
Round 1
CLUB
Mónica Gómez Rivas
Marina Pinacho Sánchez
VS
Giulia Sussarello
Roberta Vinci
Round 1
CLUB
Laia Rodriguez Abajo
Mireia Herrada Ruiz
VS
Sara Pujals Pérez
Nicole Traviesa Mola
18:00h
Round 1
CLUB
Maria Castañera Hernandez
Carla Castillo Velarde
VS
Lourdes Pascual Rodríguez
Carmen García Pardo
Round 1
CLUB
Marta Barrera De La Fuente
Marta Caparrós Maldonado
VS
Alejandra Alonso De Villa
Marta Borrero Fernández De La Puente
Round 1
CLUB
Sandra Hernández Camacho
Gemma Negre Sánchez
VS
Nuria Vivancos Vivancos
Carmen Castillón Gámez
Round 1
CLUB
Alicia Blanco Rojo
Sara Ruiz Soto
VS
Nelida Beatriz Brito Azcona
Amanda Girdo
9:30h
Round 3
CLUB
Álvaro Meléndez Amaya
Facundo Domínguez
VS
Jaime Fermosell Delgado
José Solano Marmolejo
Round 3
CLUB
Miguel González García
Fran Ramírez Navas
VS
Jairo Jose Bautista Ortiz
Pablo García Rodrigo
Round 3
CLUB
Miguel Ángel Solbes Llorens
Ernesto Moreno Carrasco
VS
Daniel Windahl
Cristian Germán Gutiérrez
Round 3
CLUB
Alonso Rodríguez Martínez
Borja Yribarren Abecia
VS
Marc Quílez Palleja
Toni Bueno Gómez
10:30h
Round 2
CLUB
Lucía Pérez Parra
Giorgia Marchetti
VS
Lourdes Pascual Rodríguez
Carmen García Pardo
Round 2
CLUB
Marta Barrera De La Fuente
Marta Caparrós Maldonado
VS
Nuria Vivancos Vivancos
Carmen Castillón Gámez
Round 2
CLUB
Ana Domínguez Gracia
Rebeca Lopez Lopez
VS
Giulia Sussarello
Roberta Vinci
Round 2
CLUB
Alicia Blanco Rojo
Sara Ruiz Soto
VS
Laia Rodriguez Abajo
Mireia Herrada Ruiz
16:00h
Round 1
CLUB
Benjamin Tison
Teodoro Víctor Zapata Pizarro
VS
Íñigo Zaratiegui Pedrosa
Lucas Bergamini
Round 1
CLUB
Jesús Moya Sos
Antón Sans Riola
VS
Agustín Gómez Silingo
Francisco Manuel Gil Morales
Round 1
CLUB
Jon Sanz Zalba
Miguel Lamperti
VS
Raúl Marcos Durán
Javier García Mora
Round 1
CLUB
Antonio Luque Aragón
Mario Del Castillo Marín
VS
Francisco Javier Leal Perez
Uri Botello Cohen
Round 1
CLUB
Salvador Oria Ortega
Rafael Méndez Ruiz De Villegas
VS
Álvaro Cepero Rodríguez
Pablo Lijó Santos
Round 1
CLUB
Sergio Alba Sánchez
Eduardo Alonso Chillarón
VS
Aris Patiniotis
Denis Tomas Perino
17:00h
Round 1
CLUB
Daniel Windahl
Cristian Germán Gutiérrez
VS
Gonzalo Rubio Pérez
Jorge Ruiz Gutiérrez
Round 1
CLUB
Antonio Fernández Cano
José Antonio García Diestro
VS
Martín Sánchez Piñeiro
Javier Martínez Vázquez
Round 1
CLUB
Christian Fuster Simarro
Javier Valdés González
VS
Iván Ramírez Del Campo
Alejandro Arroyo Albert
Round 1
CLUB
Víctor Ruiz Remedios
José Rico Dasi
VS
Juanlu Esbri Gonzalez
Javier González Barahona
Round 1
CLUB
Álvaro Meléndez Amaya
Facundo Domínguez
VS
Miguel González García
Fran Ramírez Navas
Round 1
CLUB
Miguel Semmler Arranz
José David Sánchez Serrano
VS
Marc Quílez Palleja
Toni Bueno Gómez
18:00h
Round 1
CLUB
Alicia Seijas Cali
Raquel Piltcher
VS
Carmen Goenaga García
Beatriz Caldera Sánchez
Round 1
CLUB
Araceli Martínez Ibáñez
Jimena Velasco Postiguillo
VS
Claudia Fernández Sanchez
Julieta Evangelina Bidahorria
Round 1
CLUB
Sofía Saiz Vallejo
Marina Martínez Lobo
VS
Bárbara Las Heras Monterde
Verónica Virseda Sánchez
Round 1
CLUB
Lorena Rufo Ortiz
Sofía Araújo
VS
Anna Cortiles Tapias
Xénia Clascá Vidiella
Round 1
CLUB
Carlotta Casali Vannicelli
Patricia Martínez Fortún
VS
Noa Cánovas Paredes
Marina Guinart España
Round 1
CLUB
Carla Mesa Salazar
Claudia Jensen Sirvent
VS
Julia Polo Bautista
Cecilia Reiter
19:00h
Round 1
CLUB
Ana Fernández De Ossó Fuentes
Arantxa Soriano Pérez
VS
Marta Barrera De La Fuente
Marta Caparrós Maldonado
Round 1
CLUB
Ana Catarina Nogueira
María Del Carmen Villalba Sánchez
VS
Giulia Sussarello
Roberta Vinci
Round 1
CLUB
Lourdes Pascual Rodríguez
Carmen García Pardo
VS
Jessica Castelló López
Alix Collombon
Round 1
CLUB
Elisabet Amatriaín Armas
Carolina Navarro Björk
VS
Melania Merino Saéz
Lorena Alonso De Lera
Round 1
CLUB
Sandra Bellver Fructuoso
Carolina Orsi Gallorini
VS
Esther Carnicero Martín
Lucía Martínez Gómez
Round 1
CLUB
Alicia Blanco Rojo
Sara Ruiz Soto
VS
Teresa Navarro López-Barajas
Léa Godallier
Thursday P.O.2º AFTERNOON
Round 2
PABELLON
Luciano Capra
Maximiliano Sánchez
VS
Íñigo Zaratiegui Pedrosa
Lucas Bergamini
9:30h
Round 2
PABELLON
Gonzalo Rubio Pérez
Jorge Ruiz Gutiérrez
VS
Agustín Gómez Silingo
Francisco Manuel Gil Morales
Thursday P.O.2º MORNING
Round 2
PABELLON
Jon Sanz Zalba
Miguel Lamperti
VS
Francisco Javier Leal Perez
Uri Botello Cohen
Round 2
CLUB
Víctor Ruiz Remedios
José Rico Dasi
VS
Miguel González García
Fran Ramírez Navas
Thursday INJURED PLAYER
Round 2
PABELLON
Salvador Oria Ortega
Rafael Méndez Ruiz De Villegas
VS
Lucas De Oliveira Campagnolo
Javier Garrido Gómez
16:00h
Round 2
PABELLON
Miguel Yanguas Diez
Jorge Nieto Ruiz
VS
Sergio Alba Sánchez
Eduardo Alonso Chillarón
10:30h
Round 2
CLUB
Antonio Fernández Cano
José Antonio García Diestro
VS
Iván Ramírez Del Campo
Alejandro Arroyo Albert
Thursday P.O.3º AFTERNOON
Round 2
PABELLON
Marc Quílez Palleja
Toni Bueno Gómez
VS
Javier Rico Dasi
Javier Ruiz González
18:00h
Round 2
CLUB
Lucía Sainz Pelegri
Marta Marrero Marrero
VS
Carmen Goenaga García
Beatriz Caldera Sánchez
Round 2
CLUB
Claudia Fernández Sanchez
Julieta Evangelina Bidahorria
VS
Bárbara Las Heras Monterde
Verónica Virseda Sánchez
Round 2
CLUB
Lorena Rufo Ortiz
Sofía Araújo
VS
Noa Cánovas Paredes
Marina Guinart España
19:00h
Round 2
CLUB
Carla Mesa Salazar
Claudia Jensen Sirvent
VS
María Pilar Sánchez Alayeto
María José Sánchez Alayeto
Round 2
CLUB
Aranzazu Osoro Ulrich
Victoria Iglesias Segador
VS
Ana Fernández De Ossó Fuentes
Arantxa Soriano Pérez
17:00h
Round 2
CLUB
Ana Catarina Nogueira
María Del Carmen Villalba Sánchez
VS
Jessica Castelló López
Alix Collombon
Round 2
CLUB
Elisabet Amatriaín Armas
Carolina Navarro Björk
VS
Esther Carnicero Martín
Lucía Martínez Gómez
Round 2
CLUB
Teresa Navarro López-Barajas
Léa Godallier
VS
Marta Ortega Gallego
Beatriz González Fernández
Friday P.O.2º MORNING
Round 3
CLUB
Íñigo Zaratiegui Pedrosa
Lucas Bergamini
VS
Gonzalo Rubio Pérez
Jorge Ruiz Gutiérrez
Round 3
PISTA CENTRAL
Elisabet Amatriaín Armas
Carolina Navarro Björk
VS
Marta Ortega Gallego
Beatriz González Fernández
16:00h
Round 3
PISTA CENTRAL
Francisco Javier Leal Perez
Uri Botello Cohen
VS
Lucas De Oliveira Campagnolo
Javier Garrido Gómez
Friday P.O.2º AFTERNOON
Round 3
PISTA CENTRAL
Miguel Yanguas Diez
Jorge Nieto Ruiz
VS
Antonio Fernández Cano
José Antonio García Diestro
Friday P.O.3º AFTERNOON
Round 3
PISTA CENTRAL
Víctor Ruiz Remedios
José Rico Dasi
VS
Javier Rico Dasi
Javier Ruiz González
13:00h
Round 3
PISTA CENTRAL
Lucía Sainz Pelegri
Marta Marrero Marrero
VS
Bárbara Las Heras Monterde
Verónica Virseda Sánchez
10:30h
Round 3
CLUB
Noa Cánovas Paredes
Marina Guinart España
VS
María Pilar Sánchez Alayeto
María José Sánchez Alayeto
9:30h
Round 3
PISTA CENTRAL
Aranzazu Osoro Ulrich
Victoria Iglesias Segador
VS
Ana Catarina Nogueira
María Del Carmen Villalba Sánchez
Saturday P.O.2º MORNING
Round 4
PISTA CENTRAL
Íñigo Zaratiegui Pedrosa
Lucas Bergamini
VS
Lucas De Oliveira Campagnolo
Javier Garrido Gómez
Saturday P.O.2º AFTERNOON
Round 4
PISTA CENTRAL
Miguel Yanguas Diez
Jorge Nieto Ruiz
VS
Javier Rico Dasi
Javier Ruiz González
16:30h
Round 4
PISTA CENTRAL
Lucía Sainz Pelegri
Marta Marrero Marrero
VS
María Pilar Sánchez Alayeto
María José Sánchez Alayeto
10:00h
Round 4
PISTA CENTRAL
Aranzazu Osoro Ulrich
Victoria Iglesias Segador
VS
Marta Ortega Gallego
Beatriz González Fernández
Sunday P.O.2º MORNING
Round 5
PISTA CENTRAL
Lucas De Oliveira Campagnolo
Javier Garrido Gómez
VS
Miguel Yanguas Diez
Jorge Nieto Ruiz
10:00h
Round 5
PISTA CENTRAL
María Pilar Sánchez Alayeto
María José Sánchez Alayeto
VS
Marta Ortega Gallego
Beatriz González Fernández