Draws subject to change for the Modon Abu Dhabi Master 2023
Alejandra Salazar Bengoechea
Gemma Triay Pons
6-2 / 6-0
Anna Cortiles Tapias
Sofía Saiz Vallejo
Carlotta Casali Vannicelli
Laia Rodriguez Abajo
2-6 / 6-4 / 0-6
Marta Talaván Ruiz
Lorena Rufo Ortiz
Teresa Navarro López-Barajas
Marina Martínez Lobo
2-6 / 4-6
María Del Carmen Villalba Sánchez
Carolina Navarro Björk
Ana Catarina Nogueira
Elisabet Amatriaín Armas
3-6 / 3-6
Lucía Sainz Pelegri
Aranzazu Osoro Ulrich
María Pilar Sánchez Alayeto
María José Sánchez Alayeto
6-3 / 4-6 / 6-2
Delfina Brea Senesi
Sofía Araújo
Emily Stellato
Giulia Sussarello
5-7 / 2-6
Carmen Goenaga García
Beatriz Caldera Sánchez
Arantxa Soriano Pérez
Alicia Blanco Rojo
1-6 / 3-6
Jessica Castelló López
Claudia Jensen Sirvent
Lara Arruabarrena Vecino
Ana Fernández De Ossó Fuentes
1-6 / 1-6
Marta Ortega Gallego
Beatriz González Fernández
Patricia Llaguno Zielinski
Victoria Iglesias Segador
6-1 / 6-1
Lorena Alonso De Lera
Sandra Hernández Camacho
Marina Guinart España
Nuria Rodríguez Camacho
2-6 / 5-7
Carolina Orsi Gallorini
Léa Godallier
Alejandra Alonso De Villa
Melania Merino Saéz
7-6(6) / 3-6 / 3-6
Alix Collombon
Carla Mesa Salazar
Claudia Fernández Sanchez
Julieta Evangelina Bidahorria
4-6 / 1-6
María Virginia Riera
Tamara Icardo Alcorisa
Verónica Virseda Sánchez
Bárbara Las Heras Monterde
6-1 / 6-0
Marta Barrera De La Fuente
Marta Caparrós Maldonado
Águeda Pérez Ortiz
Sara Ruiz Soto
7-5 / 6-3
Raquel Piltcher
Giorgia Marchetti
Esther Carnicero Martín
Lucía Martínez Gómez
2-6 / 6-7(2)
Noa Cánovas Paredes
Araceli Martínez Ibáñez
Alia Taher
Aisha Alawadhi
0-6 / 0-6
Ariana Sánchez Fallada
Paula Josemaría Martín
Alejandra Salazar Bengoechea
Gemma Triay Pons
6-4 / 6-4
Marta Talaván Ruiz
Lorena Rufo Ortiz
María Del Carmen Villalba Sánchez
Carolina Navarro Björk
6-4 / 2-6 / 2-6
Lucía Sainz Pelegri
Aranzazu Osoro Ulrich
María Pilar Sánchez Alayeto
María José Sánchez Alayeto
7-6(5) / 6-1
Carmen Goenaga García
Beatriz Caldera Sánchez
Jessica Castelló López
Claudia Jensen Sirvent
4-6 / 6-4 / 6-3
Marta Ortega Gallego
Beatriz González Fernández
Patricia Llaguno Zielinski
Victoria Iglesias Segador
6-1 / 6-2
Carolina Orsi Gallorini
Léa Godallier
Alix Collombon
Carla Mesa Salazar
3-6 / 0-6
María Virginia Riera
Tamara Icardo Alcorisa
Verónica Virseda Sánchez
Bárbara Las Heras Monterde
6-0 / 6-2
Águeda Pérez Ortiz
Sara Ruiz Soto
Noa Cánovas Paredes
Araceli Martínez Ibáñez
0-6 / 1-6
Ariana Sánchez Fallada
Paula Josemaría Martín
Alejandra Salazar Bengoechea
Gemma Triay Pons
6-4 / 6-2
Lucía Sainz Pelegri
Aranzazu Osoro Ulrich
María Pilar Sánchez Alayeto
María José Sánchez Alayeto
4-6 / 6-7(2)
Jessica Castelló López
Claudia Jensen Sirvent
Patricia Llaguno Zielinski
Victoria Iglesias Segador
4-6 / 3-6
María Virginia Riera
Tamara Icardo Alcorisa
Verónica Virseda Sánchez
Bárbara Las Heras Monterde
2-6 / 0-6
Ariana Sánchez Fallada
Paula Josemaría Martín
Alejandra Salazar Bengoechea
Gemma Triay Pons
6-4 / 6-2
Jessica Castelló López
Claudia Jensen Sirvent
María Virginia Riera
Tamara Icardo Alcorisa
2-6 / 1-6
Ariana Sánchez Fallada
Paula Josemaría Martín
Alejandra Salazar Bengoechea
Gemma Triay Pons
3-6 / 3-6
Ariana Sánchez Fallada
Paula Josemaría Martín